Rekrutacja 2017/2018

Dni Kariery i Mobilności, czyli jak zaplanować karierę naukową
Wiadomość, opublikowana 09-10-2017

Podczas Dni Kariery i Mobilności młodzi naukowcy dowiedzą się m.in. skąd pozyskać granty na badania, jak profesjonalnie przygotować CV i dokumenty aplikacyjne, a także jak nawiązać współpracę z biznesem. Bezpłatne wydarzenia odbędą się od 18 do 20 października w trzech lokalizacjach: Collegium Minus UAM (ul. Wieniawskiego 1), Concordia Design (ul. Zwierzyniecka 3) oraz w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Rubież 46).

Więcej...
Kursy języka niemieckiego
Wiadomość, opublikowana 09-10-2017

Austriacki Ośrodek Kultury UAM zaprasza na kursy języka niemieckiego w promocyjnej cenie: 390 zł za 50 godz. lekcyjnych (7,80 zł. za godzinę).

Więcej...
Konferencja: Objawienie i objawienia w refleksji teologicznej i filozoficznej
Wydarzenie, rozpoczyna się 21-10-2017

Wydział Teologiczny zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pod hasłem „Objawienie i objawienia w refleksji teologicznej i filozoficznej”, która odbędzie się 21 października 2017 r. w ramach 7. edycji Forum Teologiczno-Filozoficznego dla studentów i doktorantów.

Więcej...
Spotkanie z prof. Larsem Klebergiem: "O internetowym szwedzkim słowniku tłumaczy"
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-10-2017

Instytut Filologii Polskiej UAM zaprasza na spotkanie z profesorem Larsem Klebergiem, wybitnym szwedzkim slawistą, teatrologiem, pisarzem i tłumaczem.

Więcej...
Wykład prof. Marii Zmierczak (WPiA UAM) „Faszyzm czy faszyzmy? O problemach związanych z definiowaniem i objaśnianiem faszyzmu”
Wydarzenie, rozpoczyna się 12-10-2017

Pracownia Pytań Granicznych UAM zaprasza na wykład prof. Marii Zmierczak (WPiA UAM) zatytułowany „Faszyzm czy faszyzmy? O problemach związanych z definiowaniem i objaśnianiem faszyzmu”.

Więcej...
Kolejna edycja kursu „Publishing in top journals: jak pisać artykuły do czołowych czasopism anglojęzycznych” na Wydziale Anglistyki
Wiadomość, opublikowana 09-10-2017

Wydział Anglistyki UAM zaprasza na kolejną edycję kursu osoby, które chciałyby podnieść swoje szanse na publikowanie w renomowanych czasopismach anglojęzycznych. Podobnie jak w roku ubiegłym, Rektor sfinansuje pracownikom oraz doktorantom UAM połowę opłaty za kurs w przypadku pokrycia pozostałej połowy przez jednostkę macierzystą kursanta; wówczas sami kursanci nie ponoszą żadnych kosztów. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich chcących doskonalić umiejętność pisania artykułów naukowych w języku angielskim, w szczególności pracowników nauki i doktorantów, którzy mają aspiracje publikować w dobrych międzynarodowych czasopismach.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.