Prof. Tomasz Łuczak laureatem Medalu im. Wacława Sierpińskiego
Wiadomość, opublikowana 22-05-2018

Prof. Tomasz Łuczak z Wydziału Matematyki i Informatyki został tegorocznym laureatem Medalu im. Wacława Sierpińskiego.

Więcej...
Wykład otwarty dr Grace Kuo z National Taiwan Univeristy na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 11-06-2018

Wydział Neofilologii UAM serdecznie zaprasza na wykład otwarty dr Grace Kuo z National Taiwan University: Individual Differences and L2 Prosody Prediction. Wykład odbędzie się w ramach Taiwan Studies Project, który jest wspierany przez Ministerstwo Edukacji Tajwanu. Realizacją projektu zajmuje się Pracownia Badań nad Językiem i Kulturą Tajwanu Instytutu Językoznawstwa UAM.

Więcej...
Godziny rektorskie
Wiadomość, opublikowana 22-05-2018

Na podstawie § 6 Regulaminu studiów UAM w związku z Juwenaliami

Więcej...
Uczeń - kim był, kim jest, kim być może - program VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu "Edukacja wczoraj, dziś i jutro"
Wiadomość, opublikowana 22-05-2018

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do obrad VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu "Edukacja wczoraj, dziś i jutro", organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Historii Kultury i Edukacji i Zakład Historii Wychowania na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM. Wydarzenie to, które swoim patronatem objęła Pani Dziekan WSE, prof. zw. dr hab. Agnieszka Cybal-Michalska, odbędzie się 24 maja 2018 r.

Więcej...
Ostatni w tym semestrze wykład otwarty w Obserwatorium Astronomicznym UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 25-05-2018

Instytut Obserwatorium Astronomiczne UAM zaprasza na cykl wykładów popularno-naukowych w roku 2018. Pracownicy naukowi obserwatorium przybliżą wszystkim chętnym ciekawe zagadnienia z astronomii. Najbliższy wykład pt. "Gaia-GOSA – i ty miłośniku astronomii możesz współpracować z ESA" odbędzie się 25 maja o godzinie 20:30 i 22:00.

Więcej...
Oferta stypendium doktoranckiego (obszar nauk społecznych) w projekcie badawczym: Wpływ zmian instytucjonalnych na świadczenia ekosystemów dostarczane lokalnym społecznościom przez drzewa i krzewy (OPUS 13)
Wiadomość, opublikowana 21-05-2018

Zakład Badań Społeczności Lokalnych i Regionalnych (Instytut Socjologii, Wydział Nauk Społecznych UAM) poszukuje osoby na stanowisko doktoranta z obszaru nauk społecznych (np. socjologii) do pracy w projekcie badawczym finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki. Badania w ramach projektu mają dostarczyć odpowiedzi na pytania np: jakie skutki przynosi wycinka drzew mieszkańców z punktu widzenia korzyści świadczonych przez drzewa i krzewy; jak wyglądają preferencje społeczne dotyczące ograniczeń nakładanych na sferę prywatną w zakresie drzew i krzewów na prywatnym (nieużytkowanym komercyjnie) terenie. Doktorant będzie zatrudniony na okres 33 miesięcy w ramach stypendium w wysokości 1879 zł miesięcznie (netto).

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.