Wystawa „Słowiańskie wędrówki bociana białego”
Wydarzenie, rozpoczyna się 31-05-2017

Zapraszamy Państwa serdecznie w podróż po krajach słowiańskich wraz z bocianem białym podczas wystawy „Słowiańskie wędrówki bociana białego”. Wystawa jest wynikiem wielomiesięcznych poszukiwań kulturowego spojrzenia na bociana w krajach słowiańskich.

Więcej...
Seminarium „Aktualność historii nauki”
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-06-2017

Międzywydziałowa Pracownia Pytań Granicznych UAM zaprasza na seminarium „Aktualność historii nauki”, które odbędzie się 7 czerwca o godz. 10:00 w sali 101 Collegium Chemicum.

Więcej...
Konferencja „Media Law in the time of liquid modernity” na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 19-06-2017

Zakład Systemów Prasowych I Prawa Prasowego WNPiD UAM oraz Polskie Towarzystwo Naukowe Prawa Prasowego mają zaszczyt zaprosić na konferencję promującą pracę zbiorową pod red. J.Sobczaka, J.Skrzypczaka, K. Kakareko, „Media Law In The Time Of Liquid Modernity. Hot Topics In The European And Polish Media Law”, Logos Verlag Berlin 2017. Konferencja odbędzie się 19 czerwca br. w ramach cyklu „Poznańskich Seminariów Teorii i Praktyki Mediów” i jest współfinansowana przez Fundację UAM w Ramach I Edycji Konkursu Fund_Akcja 2017 r. Konferencja w języku polskim.

Więcej...
Konferencja „Telewizja lokalna w Wielkopolsce – wymiary profesjonalizmu” na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 06-06-2017

Zakład Dziennikarstwa WNPiD UAM ma zaszczyt zaprosić na III konferencję „Telewizja lokalna w Wielkopolsce  – wymiary profesjonalizmu”, która odbędzie się 6 czerwca 2017 roku, w ramach cyklu seminariów pt. Teoria i praktyka dziennikarstwa.

Więcej...
Nauczyciel – kim był, kim jest, kim być może? Zmienność roli nauczyciela w teorii i praktyce
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-05-2017

Zakład Historii Wychowania oraz Studenckie Koło Naukowe Historii Kultury i Edukacji serdecznie zapraszają na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu "Edukacja wczoraj, dziś i jutro", tym razem pod tytułem „Nauczyciel – kim był, kim jest, kim być może? Zmienność roli nauczyciela w teorii i praktyce”, która odbędzie się 29 maja 2017 r. na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM, bud. D, sala 210. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z załączonym programem.

Więcej...
Poszukiwany asystent naukowy/doktorant do projektu: „Wymiar przestrzenny (r)ewolucji na rynku samochodowym w Polsce”
Wiadomość, opublikowana 25-05-2017

Zakład Polityki Regionalnej i Integracji Europejskiej Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM w Poznaniu pod kierunkiem prof. zw. dr hab. Tadeusza Stryjakiewicza rozpoczyna realizację projektu pt. „Wymiar przestrzenny (r)ewolucji na rynku samochodowym w Polsce”, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. W związku z tym poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu badawczego i przygotuje, na podstawie wyników projektu, pracę doktorską związaną z czynnikami kształtującymi rynek samochodowy w Polsce.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.