Rekrutacja 2017/2018

Sesja naukowa "Geografia we współczesnym świecie"
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-03-2018

Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Geograficznego (OP PTG) zaprasza na sesję naukową pt. Geografia we współczesnym świecie, która odbędzie się w czwartek 8 marca w godzinach 930 – 1300 w Auli im. Prof. B. Krygowskiego na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM (budynek Collegium Geographicum przy ul. Bogumiła Krygowskiego 10). Sesja naukowa zorganizowana jest w związku z obchodami 100-lecia utworzenia Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz ustanowieniem roku 2018 Rokiem Polskiej Geografii.

Więcej...
Wykład otwarty w ramach cyklu „Hot topics in chemistry”
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-03-2018

Wydział Chemii UAM zaprasza na wykład w ramach cyklu „Hot topics in chemistry", który wygłosi Pan prof. dr hab. Łukasz Albrecht z Instytutu Chemii Organicznej Politechniki Łódzkiej. Tytuł wykładu: Asymetryczna organokataliza jako użyteczne narzędzie w tworzeniu chemicznej różnorodności. Wykład odbędzie się 8 marca 2018 r. o godz. 10.00 w sali Rady Wydziału w Collegium Chemicum, Kampus Morasko, ul. Umultowska 89b, 61-614 Poznań.

Więcej...
II Uczelniany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka Z cyklu "Studenckie impresje" pt." Źródła tożsamości"
Wiadomość, opublikowana 28-02-2018

Zakład Edukacji Artystycznej WSE, zaprasza studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, studiów podyplomowych i doktoranckich wszystkich lat, kierunków i wydziałów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, do udziału w II edycji konkursu plastycznego w ramach obchodów Dekady Jubileuszowej UAM i objęty Patronatem JM Rektora UAM oraz Dziekanów Wydziału Studiów Edukacyjnych i Wydziału Nauk Społecznych.

Więcej...
Seminarium naukowe - Deviations from transitivity within the function-changing operations
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-03-2018

Wydział Neofilologii zaprasza na seminarium naukowe, które odbędzie się w dniu 8 marca, godz. 13.15, w sali 104 B, Collegium Novum. Wykład wygłosi dr Katarzyna Janic, członek zespołu badawczego w grancie ERC Grammatical Universals, realizowanym pod kierownictwem prof. Martina Haspelmatha.

Więcej...
Doktorantka WNGiG UAM w finale FameLab
Wiadomość, opublikowana 27-02-2018

Katarzyna Kajukało, doktorantka Pracowni Ekologii i Monitoringu Mokradeł Wydziału Nauk Grograficznych i Geologicznych UAM zakwalifikowała się do finału konkursu FameLab. Przedsięwzięcie ma na celu popularyzowanie nauki przez samych naukowców.

Więcej...
Formy wsparcia studentów z trudnościami natury psychicznej i poznawczej w szkolnictwie wyższym – III Forum Pełnomocników ds. Studentów z Niepełnosprawnościami
Wiadomość, opublikowana 05-03-2018

Tegoroczną edycję Forum pragniemy poświęcić tematowi ważnemu dla całej społeczności akademickiej: „Formy wsparcia studentów z trudnościami natury psychicznej i poznawczej w szkolnictwie wyższym”. Aby przybliżyć tematykę Forum szerszemu środowisku akademickiemu, w tym roku obrady będą dostępne dla wolnych słuchaczy. Zapraszamy w środę 21 marca na Wydział Historyczny na wykład „Wsparcie  w procesie edukacji studenta z ASD na wyższej uczelni – doświadczenia Fundacji SYNAPSIS”.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.