Spotkanie autorskie z Grzegorzem Gołębiowskim i promocja książki „Cień przeszłości”
Wydarzenie, rozpoczyna się 19-04-2018

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Grzegorzem Gołębiowskim i promocję książki „Cień przeszłości”. Spotkanie odbędzie się dnia 19 kwietnia 2018 r. o godzinie 12.30 w sali 82 Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. F. Ratajczaka 38/40

(z recenzji)

.....Tajemnice Dolnego Śląska, zagadkowa walizka, na którą polują niebezpieczni ludzie, i dwójka bohaterów uwikłana w gąszcz niecodziennych zdarzeń.

.....Ta książka to gratka nie tylko dla mieszkańców Dolnego Śląska. Czytelnicy, którzy lubią, gdy przeszłość przeplata się z teraźniejszością, na pewno znajdą tu coś dla siebie.

.....Grzegorz Gołębiowski osadza losy bohaterów na dwóch płaszczyznach - w teraźniejszości oraz pod koniec II wojny światowej. W książce zawartych jest mnóstwo informacji i ciekawostek historycznych.

Grzegorz Gołębiowski, profesor dr hab., ekonomista, związany z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Warszawie. W latach 2008–2016 wicedyrektor Biura Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu. Od 2014r. członek Rady Finansów Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Profesor Gołębiowski jest także autorem sagi rodzinnej i historii miejscowości, Śladem przodków. Podhajce.

Informację wprowadził/a: Anna Dodot