Stypendia Santander Universidades przyznane
Wiadomość, opublikowana 12-07-2017

Jak informowaliśmy w maju br., Uniwersytet otrzymał z Banku Zachodniego WBK S.A. w ramach programu Santander Universidades środki finansowe z przeznaczeniem na stypendia dla studentów i doktorantów, którzy wyróżniają się aktywnością na rzecz Uniwersytetu, bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz wybitnymi osiągnięciami naukowymi.

Z przyjemnością informuję, że w dniu 10 lipca Komitet Monitorujący składający się z przedstawicieli UAM i Banku, po szczegółowym przeanalizowaniu otrzymanych wniosków, przychylił się do decyzji podjętych przez rady podstawowych jednostek organizacyjnych i wskazał 47 stypendystów Programu (16 doktorantów i 31 studentów).

Informacje na temat osób nagrodzonych oraz wysokości przyznanych stypendiów dostępne są w dziekanatach poszczególnych Wydziałów. Stypendia zostaną przekazane na konta w najbliższych dniach. Przypominam, że celem darczyńcy jest przeznaczenie przez osoby nagrodzone uzyskanych środków na pokrycie kosztów związanych z ich rozwojem osobistym, naukowym i badawczym.

Chciałbym pogratulować Stypendystom oraz podziękować Santander Universidades za środki, które pozwoliły zrealizować tę cenną inicjatywę.

Prof. UAM dr hab. Marek Nawrocki
Prorektor ds. informatyzacji oraz współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym

Udostępnij:

Share on Google+

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.